حتما میدانید که برای استفاده از خدمات و امکانات محصولات اپل نیاز به یک اپل آیدی دارید. همچنین با استفاده از گیفت کارت میتوانید اقدام به شارژ اپل آیدی خود نمایید تا برنامه و بازی های پولی را خریداری کنید یا از سرویس Apple Music استفاده نمایید.
حال اگر اپل آیدی خود را شارژ کردید و مقداری از آن را استفاده نمودید. میتوانید مقداری از آن را به یک اپل آیدی دیگر انتقال دهید. به طور مثال: یکی از اعضای خانواده اپل ایدی خود را 20 دلار شارژ کرده است و مقدار 2 دلار از آن را خرج کرده است. حالا می تواند 18 دلار باقی مانده را به AppleID یکی دیگر از اعضای خانواده منتقل نماید.توجه: برای انتقال شارژ اپل آیدی به اپل آیدی دیگر باید حداقل اعتبار موجود شما 25 دلار باشد. 

انتقال شارژ اپل آیدی به اپل آیدی دیگر (توسط دستگاه)

1- در دستگاه خود وارد AppStore شوید. 2- در گوشه سمت راست بالا بر روی آیکون اپل آیدی خود کلیک کنید. 3- در منو باز شده گزینه Send Gift Card by Email را بزنید. 4- در صفحه باز شده ایمیل شخص دریافت کننده را وارد نمایید. (همان ایمیل که اپل آیدی شخص مقصد است) 5- در قسمت From نام خود را به عنوان ارسال کننده وارد نمایید. 6- می توانید در قسمت Message یک پیام برای گیرنده ارسال نمایید. 7- مبلغ انتقال شارژ را انتخاب کنید یا به صورت دستی وارد نمایید. 8- زمان ارسال شارژ را هم مشخص کنید و گزینه Next را بزنید. 9- یک تم انتخاب نمایید و دکمه Next 10- در نهایت هم فاکتور ایجاد شده را با دقت مطالعه نموده و دکمه Buy را بزنید.

انتقال شارژ اپل آیدی به اپل آیدی دیگر (توسط iTunes)

1- ابتدا دانلود iTunes را بزنید. (نسخه 11 و بالاتر) 2- وارد اپل آیدی خود شوید. 3- تب Store را انتخاب نمایید. 4- در منو کناری سمت راست گزینه Send Gift را بزنید.5- در صفحه باز شده ایمیل شخص دریافت کننده را وارد نمایید. (همان ایمیل که اپل آیدی شخص مقصد است) 6- در قسمت From نام خود را به عنوان ارسال کننده وارد نمایید. 7- می توانید در قسمت Message یک پیام برای گیرنده ارسال نمایید. 8- مبلغ انتقال شارژ را انتخاب کنید یا به صورت دستی وارد نمایید. 9- زمان ارسال شارژ را هم مشخص کنید و گزینه Next را بزنید. 10- یک تم انتخاب نمایید و دکمه Next 11- در نهایت هم فاکتور ایجاد شده را با دقت مطالعه نموده و دکمه Buy را بزنید. توجه: انتقال شارژ Apple ID از روش دوم ممکن است به دلیل عدم تکمیل اطلاعات پرداخت با مشکل مواجه شود. به همین دلیل روش اوا را توصیه میکنیم.

دیدگاه ها (0)


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


امور مشتریان
021-26305415
پاسخگوئی مرکز تماس
شنبه تا چهارشنبه 10 الی 18
اطلاعات تماس

تهران، میدان ملت، جنب املاک پاسداران، پلاک 112، واحد 23

تلفن : 26305415-021

لینک های مفید